Customer Representative
Cart (empty) 0

Kalite

Aydın Park Otel için otel misafirlerine sağlıklı ve güvenilir gıdalar sunmak en önemli hizmetlerinden biri.

Sizler için seçtiğimiz tamamı güvenilir ve Organik Gıdalar ile uzman aşçılar Tarafindan hazırlanan Lezzetli kahvaltımızı ve yemeklerimizi mutlaka denemelisiniz.

Gıda güvenliği ve kalite standartlarına büyük önem veren Aydın Park Otel, bünyesinde bulundurduğu her markanın ürünlerinin sağlık ve hijyen koşullarına uygun olmasını ilke edinmiştir. Aydın Park Otel restoran ve kahvaltı salonunda misafirlerine sunulan tüm et ürünlerinde dana eti, kuzu eti ve tavuk eti kullanılmaktadır. Tüm Sebze ve meyve ürünleri ise organik ve doğal ürünler sizler için özenle seçilmektedir. Bununla birlikte, ürünlerde Türk Gıda Kodeksi Yönetmeliği’ne uygun olmayan herhangi bir kullanım yoktur.

Markalar

Aydın Park Otel'in kullandığı ürünlerin tamamını kaliteli ve güvenilir markalardan tedarik edilmektedir. Bazı markaları sizler için sıralıyoruz : Pınar, Keskinoğlu, Yörsan, Gürsüt, Calve, Barilla, Köfteci Yusuf, Bal Pınarı, Koska, Öncü, Poyraz, Reis, seğmen, Lipton, Nescafe, Pepsi, uludağ, Nestea, Capy, Nestle vb. Türkiye'nin ve Dünya’nın en güvenilir markalarıbı misafirlerine sunmaktadır.

Misyon

Misafirlerimizi sağlıklı ve lezzetli ürünlerle buluşturmaya devam etmek, bunu yaparken hızlı ve güler yüzlü hizmetle tüm miafirlerimizin otelimizden memnun ayrılmasını sağlamaktır. Otelimizi her geçen gün geliştirerek misafirlerimize daha iyi hizmet sunmaya çalışıyoruz.