Customer Representative
Cart (empty) 0

Temizlik ve Hijyen

Aydın Park Otel, konuklarına evlerindeki temizlik koşullarını sağlamak amacıyla housekeeping ekibi ile kaliteli ve güvenilir hizmetin en doğru adresini sunmaya çalışıyoruz. Aydın Park Otel olarak kaliteden ödün vermiyoruz. Temizlik ve hijyen ürünlerinde en iyi ve en kalitelili ürünleri tercih ediyoruz.

Başta Tüm oda, banyo, genel alanlar ve çamaşırhane temizliğide olmak üzere Johnson Diversey ürünlerini tercih ediyoruz. Johnson Diversey hijyen ve temizlik konusunda Dünyada tanınmış bir markadır. Aydın Park Otel'de kullandığımız bir diğer önemli marka ise Eczacıbaşı Profesyonel ürünleridir.

Otel odası temizliğinde, misafirin konaklaması devam ederken yapılan temizlikle, misafirin otelden ayrılmasından sonra yapılan temizliğin kriterlerinin farklıdır. Misafir konaklamaya devam ederken, özel eşyaları mümkün olduğunca yerinden oynatılmadan temizlik yapmaya özen gösteririz, misafirimizin odada sağladığı düzen bozulmaz. Misafir otelden ayrıldıktan sonra yapılan temizlikte ise çok daha detaylıdır. Elektrik prizlerine kadar elle temas edilen yerler dezenfekte edilir.

Her yüzey için renklerle ayrıştırılmış farklı temizlik bezleri kullanıyoruz. Ayrıca günlük yapılan temizlik haricinde periyotlara ayırdığımız detay temizliklerin programlayıp uyguluyoruz.

Ürün seçimi yaparken hem kullanan personelin sağlığı açısından, hem malzemesinin zarar görmemesi açısından, hem de konuklarımız açısından en doğru ürünleri seçmeye özen gösteriyoruz.

Aydın Park Otel için otel misafirlerine sağlıklı bir yaşam ortamı sunmak en önemli hizmetlerden biridir.